
Шкіряна жіноча сумка Престиж фіолетовий з чорним
- В наявності
- Код: Престиж
3 840 ₴
- +380 (93) 365-37-63Директор
Шкіряна жіноча сумка Престиж ручної роботи
Бездоганна, містка і стильна сумочка "Престиж" виготовлена з натуральної шкіри преміум-класу товщиною 4 мм+, що робить її надзвичайно довговічною. У виробництві використовуються тільки екологічно чисті та високоякісні матеріали.
- Посередині сумочка розділена на два відділення, також є відділення на блискавці.
- Плечовий ремінь - регулюється та на карабінах
- Крім того, сумка буде в ідеальному стані навіть через кілька років, тому що має металеві ніжки для запобігання пошкодженням🤍
- Запевняємо, що всі ваші речі будуть у безпеці, адже сумочка закривається на замок і має верхній клапан на магніті.
Для замовлення комбінованої сумочки в коментарях до замовлення впишіть кольори деталей сумочки:
- Верхня кришка - колір
- Верхня частина на блискавці - колір
- Передня і задня частини - колір
- Бічні деталі - колір
- Нижня смуга - колір
- Ремінь через плече - колір
- Верхні ручки - колір
🪡ПРОЦЕС. Усі шкіряні сумки виготовляються вручну, що дає більшу увагу до майстерності та деталей, а також кращу якість виробів. Виготовляється тільки з натуральної шкіри найвищої якості.
🎒 УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН. Тиснення на сумці робить цю сумочку ручної роботи справді обов’язковим предметом моди.
🎁 ЧУДОВИЙ ПОДАРУНОК. Сумочка завжди була популярним подарунком. Аксесуар однаково тепло зустрічають і витончені, і бізнес-леді.
👜 ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ 🪡 . Ви можете вибрати найбільш відповідний колір. У новому каталозі 22 кольори, також Ви можете поєднувати кольори
🟢 НАТУРАЛЬНА ШКІРА. Наші шкіряні вироби виключно високої якості виготовляються з натуральної шкіри преміум-класу товщиною 4+ мм. Крастова шкіра - це найвищий шар коров'ячої шкіри, найміцнішої та найбільш цінної шкіри тварин. Теляча шкіра дуже міцна і довговічна. З плином часу та використання шкіра стає м’якою та еластичною, в результаті чого виріб витримує щоденне зношування та забезпечує виняткову розкіш.
🧵 РОЗМІРИ:- Ширина: 11 дюймів (28 см)
- Висота: 9,7 дюймів (24,5 см)
- Товщина: 3,95 дюйма (10 см)
- Верхня ручка: 11,8 дюймів (30 см)
Довжина лямки знаходиться в діапазоні 59,8 max - 43,7 min "(152 max - 111 min см). Ви можете вибрати зручний для вас розмір. Ми можемо зробити довжину під розмір, який вам підходить. Вага приблизно 1,32 фунта (500 г).
⁉️ НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ТЕ, ЩО ШУКАЄТЕ? ✉️Якщо ви не можете знайти відповідь на своє питання, ви можете зв'язатися з нами, ми з радістю допоможемо вам вибрати аксесуар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Етнічний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Краст |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1520 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 3 840 ₴










