
Шкіряна жіноча сумка Сонце Карпати темно-зелена
- В наявності
- Код: Сонце Карпат з ручкой
3 420 ₴
+380 (63) 822-91-87
Менеджер
- +380 (93) 365-37-63Директор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна жіноча сумка Сонце Карпат ручної роботи Жіноча сумка «Сонце Карпат» стильна та містка. Сумочка може бути виконана у різних кольорах, а також є можливість поєднувати кольори, що дозволяє кожній жінці бути унікальною. Виготовлена з натуральної шкіри, преміум класу та прикрашена гарним орнаментом. Сонце уособлює мудрість, вічність та розвиток життя, а дерево – могутній дуб, який уособлює силу, мужність, витривалість, довголіття, родючість, шляхетність та вірність. Сумочка закривається на старовинний латунний замок та має металеву пряжку, яка регулює плечовий ремінець. Усередині є один вміст відділення та дві бічні шкіряні кишеньки. Кант сумочки оброблений, що робить його довговічним 🪡ПРОЦЕС - всі шкіряні сумочки виготовляються вручну, що означає більшу увагу до виготовлення та деталей, а також кращої якості продукції. 🎒 УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН – рельєфні етнічні візерунки та шкіряне різьблення роблять цю вінтажну сумочку ручної роботи справді обов'язковим предметом моди. 🎁 ПРЕКРАСНИЙ ПОДАРУНОК – сумка завжди була популярним подарунком. Аксесуар чудово підійде як для витончених модниць, так і для бізнес-леді. 🟢 НАТУРАЛЬНА ШКІРА 🟢 - наші виключно високоякісні шкіряні вироби виготовляються з натуральної шкіри преміум класу 4+мм. Теляча шкіра дуже міцна та довговічна. З плином часу та використання шкіра стає м'якою та еластичною, внаслідок чого виходить продукт, здатний витримувати щоденне зношування та одночасно забезпечувати виняткову розкіш. 👜 ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ 🪡 - ви можете вибрати найбільш відповідний колір. У новому каталозі 22 кольори, також Ви можете поєднувати кольори КОМБІНАЦІЯ КВІТОК: Для замовлення комбінованої сумочки виберіть персоналізацію та напишіть кольори, які Ви бажаєте з'єднати. Верхня кришка – колір Передня частина – колір Смужка – колір Ремінець - колір Верхня ручка – колір 🧵РОЗМІРИ: Ширина: 21 см Висота: 18 см Товщина: 9 см Верхня ручка: 22 см Довжина плечового ремінця регулюється у діапазоні – 152см-111см. Ви можете вибрати відповідний розмір. Вага приблизно 1,32 фунта (600 г) ⁉️ НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ТО, ЩО ШУКАЄТЕ? ✉️ Якщо ви не можете знайти відповіді на своє запитання, ви можете зв'язатися з нами, ми з радістю допоможемо Вам вибрати аксесуар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Етнічний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Краст |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина плечового ременя | 1520 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 3 420 ₴





