
Шкіряна жіноча сумка Шопер слонова кістка з бежевим
- В наявності
- Код: Шопер
3 840 ₴
- +380 (93) 365-37-63Директор
Шкіряна жіноча сумка Шопер ручної роботи
Сумка виготовлена з натуральної телячої шкіри преміум класу. Стильна та унікальна сумка на кожен день.Оманливо простора, ця унікальна шкіряна сумка на плече ідеально підходить для тих днів, коли потрібна вмістка, міцна та унікальна сумка. Додатково можна замовити плечовий ремінь на карабінах, який регулюється та відстібається від сумочки і чудово сидить на плечі або на тілі.
Всередині ви знайдете одне основне відділення та внутрішню кишенею на замочку та ще одну велику кишенею для телефону чи записника. Ззовні дві кишеньки. Сумка закривається на блискавку, щоб ваші речі залишалися в безпеці.
👜 ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ 🪡 . Ви можете вибрати найбільш відповідний колір. У новому каталозі 22 кольори, також Ви можете поєднувати кольори
🟢 НАТУРАЛЬНА ШКІРА🟢 Наші шкіряні вироби виключно високої якості виготовляються з натуральної шкіри преміум-класу товщиною 4+ мм. Крастова шкіра - це найвищий шар коров'ячої шкіри, найміцнішої та найбільш цінної шкіри тварин. Теляча шкіра дуже міцна і довговічна. З плином часу та використання шкіра стає м’якою та еластичною, в результаті чого виріб витримує щоденне зношування та забезпечує виняткову розкіш.
🧵 РОЗМІРИ:
- Ширина: 18,1'' (46 см)
- Висота: 14,8'' (36 см)
- Товщина - 2,3’’ (6 см)
Довжина лямки знаходиться в діапазоні 59,8 max - 43,7 min "(152 max - 111 min см). Ви можете вибрати зручний для себе розмір. Ми можемо зробити довжину на розмір, який вам підходить. Вага приблизно 1,32 фунта (600 г).
⁉️ НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ТЕ, ЩО ШУКАЄТЕ? ✉️
Якщо ви не можете знайти відповідь на своє питання, ви можете зв'язатися з нами, ми з радістю допоможемо вам вибрати аксесуар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Ні |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Етнічний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вигляд шкіри за способом обробки | Краст |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основне, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки |
| Ручки | Дві |
| Довжина | 60 мм |
| Довжина плечового ременя | 1520 мм |
| Паковання засобу | Чохол-пильник |
| Паковання | Коробка |
- Ціна: 3 840 ₴










