
Шкіряна жіноча сумка Колорит біло-коричневий-слонова кістка
- В наявності
- Код: Колорит
2 440 ₴
- +380 (93) 365-37-63Директор
Шкіряна жіноча сумка через плече Колорит ручної роботи
Сумочка «Колорит— стильний, надзвичайно міцний та елегантний аксесуар. Виготовлена з натуральної шкіри преміум класу. Не втрачає втрачає своєї форми з плином часу. Всередині одне вмістке відділення та бокова кишенька. Закривається на металевий античний поворотний замок. Краї сумочки оброблені - не зношуються з часом.
🪡ПРОЦЕС — усі шкіряні сумочки виготовляються вручну, що означає більшу увагу до виготовлення та деталей, а також кращої якості продукції.
🎒 УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН — рельєфні етнічні візерунки та шкіряна різь роблять цю вінтажну сумочку ручної роботи дійсно обов'язковим предметом моди.
🎁 ПРЕКРАСНИЙ ПОДАРУНОК — сумка завжди була популярним подарунком. Аксесуар однаково тепло приймають і витончені, і зайняті жінки.
🟢 НАТУРАЛЬНА ШКІРА 🟢 — наші винятково високоякісні шкіряні вироби виготовляються з натуральної шкіри преміум класу 4+мм.Крастова шкіра є найвищим шаром коров'ячої шкіри, найміцнішої та найціннішої шкіри тварин. Теляча шкіра дуже міцна та довговічна. З плином часу та використання шкіра стає м'якою й еластичною, унаслідок чого виходить продукт, здатний витримувати щоденний знос і одночасно забезпечувати виняткову розкіш.
👜 ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ 🪡 — ви можете вибрати найвідповідніший колір. У новому каталозі 22 кольори, також Ви можете поєднувати кольори
КОМБІНАЦІЯ КОЛЬОРІВ:
Для замовлення комбінованої сумочки виберіть персоналізацію та пишіть кольори, які Ви хочете з'єднати.
- Верхня кришка - колір
- Передня частина - колір
- Смужка - колір
- Ремінець - колір
- Верхня ручка - колір
Кольорова палітра додається як фото до сумочки. Верхню ручку можна встановити на будь-яку модель сумочки.
🧵РОЗМІРИ:
- Ширина: 19 см
- Висота: 19 см
- Товщина: 8 см
Довжина плечового ремінця регулюється в діапазоні — 152 см — 111 см. Ви можете вибрати відповідний для себе розмір. Вага приблизно 1,32 фунти (600 г)
⁉️ НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ТЕ, ЩО ШУКАЄТЕ? ✉️
Якщо ви не можете знайти відповіді на своє питання, ви можете зв'язатися з нами, ми з радістю допоможемо Вам вибрати аксесуар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Упаковка | Коробка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Етнічний |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Вид шкіри за способом обробки | Краст |
| Довжина плечового ременя | 1520 мм |
- Ціна: 2 440 ₴









