
Шкіряна жіноча сумка Азалія
- В наявності
- Код: Азалія
3 540 ₴
- +380 (93) 365-37-63Директор
Шкіряна жіноча сумка Азалія ручної роботи
Сумочка "Азалія" виготовлена з натуральної шкіри. Сумочка виготовлена з натуральної шкіри преміум-класу, при носінні сумочка не втрачає форму. Всередині одне велике відділення і бічна шкіряна кишеня, також ззовні є кишеня на магніті. Сумка має дві ручки і плечовий ремінь з карабінами. Для сумочки використовували високоякісну антикварну металеву фурнітуру.
🪡ПРОЦЕС — усі шкіряні сумочки виготовляються вручну, що означає більшу увагу до виготовлення та деталей, а також кращої якості продукції.
🎒 УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН — рельєфні етнічні візерунки та шкіряне різьблення роблять ці вінтажні сумки ручної роботи справді обов'язковим предметом моди. Такі сумки через плече рекомендується носити з сукнями в стилі бохо і високими черевиками як на повсякденні заходи, так і на сімейні зустрічі.
🎁 ПРЕКРАСНИЙ ПОДАРУНОК — сумка завжди була популярним подарунком. Аксесуар однаково тепло приймають і витончені, і зайняті жінки.
🟢 НАТУРАЛЬНА ШКІРА🟢 — наші винятково високоякісні шкіряні вироби виготовляються з натуральної шкіри преміум класу 4+мм.Крастова шкіра є найвищим шаром коров'ячої шкіри, найміцнішої та найціннішої шкіри тварин. Теляча шкіра дуже міцна та довговічна. З плином часу та використання шкіра стає м'якою й еластичною, унаслідок чого виходить продукт, здатний витримувати щоденний знос і одночасно забезпечувати виняткову розкіш.
👜 ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ 🪡 — ви можете вибрати найвідповідніший колір. У новому каталозі 22 кольори, також Ви можете поєднувати кольори
КОМБІНАЦІЯ КОЛЬОРІВ:
Для замовлення комбінованої сумочки напишіть в коментарі для замовлення кольори деталей сумочки:
- Передня частина - колір
- Задня частина - колір
- Полоска( на блискавці) - колір
- Плечевий ремінець - колір
- Ручки - колір
🧵РОЗМІРИ:
- Ширина: 25 см
- Висота: 24 см без ручок
- Товщина: 10 см
- Довжина ручок - 24 см.
Довжина плечового ремінця регулюється в діапазоні — 150 см — 110 см. Ви можете вибрати відповідний для себе розмір. Вага приблизно 1,32 фунти (600 г)
⁉️ НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ТЕ, ЩО ШУКАЄТЕ? ✉️
Якщо ви не можете знайти відповіді на своє питання, ви можете зв'язатися з нами, ми з радістю допоможемо Вам вибрати аксесуар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Дві |
| Упаковка | Коробка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Етнічний |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Колір | Сірий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Ні |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Відділення під клапаном, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
- Ціна: 3 540 ₴









