
Шкіряна жіноча сумка Пейзаж менша фіолетовий-оливка
- В наявності
- Код: Пейзаж з гербом меньша
3 660 ₴
- +380 (93) 365-37-63Директор
Шкіряна жіноча сумка Пейзаж ручної роботи
Сумка ручної роботи з натуральної телячої шкіри преміум класу товщиною 4 мм +. Виготовлена за спеціальною технологією, яка зберігає форму та орнамент протягом багатьох років.
Зовнішня кишеня на магніті (для телефону, гаманця, ключів). Посередині подвійна кишеня на блискавці. Плечовий ремінь регулюється, також є верхня ручка. Закривається на антикварний металевий поворотний замок. Надзвичайно міцна, практична та унікальна сумочка, яка з часом не втратить своєї краси.
🪡ПРОЦЕСС — усі шкіряні сумочки виготовляються вручну, що означає більшу увагу до виготовлення та деталей, а також кращої якості продукції.
🎒 УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН — рельєфні етнічні візерунки та шкіряне різьблення роблять ці вінтажні сумки ручної роботи справді обов'язковим предметом моди. Такі сумки через плече рекомендується носити з сукнями в стилі бохо і високими черевиками як на повсякденні заходи, так і на сімейні зустрічі.
🎁 ПРЕКРАСНИЙ ПОДАРУНОК — сумка завжди була популярним подарунком. Аксесуар однаково тепло приймають і витончені, і зайняті жінки.
🟢 НАТУРАЛЬНАЯ КОЖА 🟢 — наші винятково високоякісні шкіряні вироби виготовляються з натуральної шкіри преміум класу 4+мм.Крадова шкіра є найвищим шаром коров'ячої шкіри, найміцнішої та найціннішої шкіри тварин. Теляча шкіра дуже міцна та довговічна. З плином часу та використання шкіра стає м'якою й еластичною, унаслідок чого виходить продукт, здатний витримувати щоденний знос і одночасно забезпечувати виняткову розкіш.
👜 ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ 🪡 — ви можете вибрати найвідповідніший колір. У новому каталозі 22 кольори, також Ви можете поєднувати кольори
КОМБІНАЦІЯ КОЛЬОРІВ:
Для замовлення комбінованої сумочки виберіть персоналізацію та пишіть кольори, які Ви хочете з'єднати.
- Верхня кришка - кольорова
- Лицьова частина - кольорова
- Нижня полоска - колір
- Ремінець - колір
- Верхня ручка - кольорова
Кольорова палітра додається як фото до сумочки.
🧵РОЗМІРИ:
- Ширина: 25 см
- Висота: 24 см
- Товщина: 9 см
Довжина плечового ремінця регулюється в діапазоні — 150 см — 110 см. Ви можете вибрати відповідний для себе розмір. Вага приблизно 1,32 фунти (450 г)
⁉️ НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ТО, ЩО ШУКАЄТЕ? ✉️
Якщо ви не можете знайти відповіді на своє питання, ви можете зв'язатися з нами, ми з радістю допоможемо Вам вибрати аксесуар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Упаковка | Коробка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Етнічний |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Колір | Фіолетовий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
- Ціна: 3 660 ₴






