
Сумка шкіряна, шкіряна сумка-сумочка, сумка через плече, наплічна сумка мята, подарунок для неї
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: СШС-13
3 420 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 822-91-87
Менеджер
- +380 (93) 365-37-63Директор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка зі 100% натуральної шкіри, товщина шкіри 3,8 мм +,. Виготовлена за спеціальною технологією, завдяки якій орнамент зберігає свою красу, форму та функціональність, які не втрачаються з часом. Сумочка ручної роботи, під час виробництва використовуються лише екологічно чисті та натуральні матеріали. Край сумки оброблений за технологією, яка не зношується і не втрачає колір.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Всередині 2 бічні шкіряні кишені.
- Регульований плечовий ремінець.
- Унікальний дизайн та орнамент.
- Не втрачає форму.
- Металева фурнітура.
- Ручна робота.
- Натуральна шкіра товщиною 3,8 мм +.
- Доступні в різних кольорах.
Розміри:
Ширина - 9,5" (24 см)
Висота - 8,3" (21 см)
товщина - 3,5" (9 см)
Довжина плечового ремінця - 61 " (155 см)
Ми будемо вдячні за ваші коментарі, оскільки ви допомагаєте нам вдосконалити наше виробництво. Дякуємо за відвідування магазину.
Звернути увагу!
_______________________________________________
▪️Справжній колір виробу на вашому комп’ютері, смартфоні чи іншому гаджеті може дещо відрізнятися якщо порівняти із зображеннями на веб-сайті
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Всередині 2 бічні шкіряні кишені.
- Регульований плечовий ремінець.
- Унікальний дизайн та орнамент.
- Не втрачає форму.
- Металева фурнітура.
- Ручна робота.
- Натуральна шкіра товщиною 3,8 мм +.
- Доступні в різних кольорах.
Розміри:
Ширина - 9,5" (24 см)
Висота - 8,3" (21 см)
товщина - 3,5" (9 см)
Довжина плечового ремінця - 61 " (155 см)
Ми будемо вдячні за ваші коментарі, оскільки ви допомагаєте нам вдосконалити наше виробництво. Дякуємо за відвідування магазину.
Звернути увагу!
_______________________________________________
▪️Справжній колір виробу на вашому комп’ютері, смартфоні чи іншому гаджеті може дещо відрізнятися якщо порівняти із зображеннями на веб-сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | М'ятний |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1580 мм |
| Стан | Новий |
| Відділення | 2 внутрішніх бічні кишеньки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | поворотний замок |
- Ціна: 3 420 ₴









