
Шкіряний жіночий рюкзак "Талісман" колір білий.
- В наявності
- Код: СШT-1
3 540 ₴
- +380 (93) 365-37-63Директор
📜 ОПИС
Дуже стильний, екологічно чистий і міцний рюкзачок «Талісман» — незамінна річ для кожної жінки. Унікальний рюкзак ручної роботи — зі шкіри преміумкласу, виготовлений у нашій майстерні. Рюкзак ручної роботи стане вашим надійним помічником у повсякденному житті. Рюкзак має одне велике відділення, що вміщає всі потрібні Вам аксесуари, а також зовнішню кишеню
🪡ПРОЦЕСС
Всі шкіряні рюкзаки виробляються вручну, що означає більшу увагу до виготовлення та деталей, а також кращої якості продукції.
🎒 УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН – рельєфні етнічні візерунки та шкіряна різь роблять цей вінтажний рюкзак ручної роботи дійсно обов'язковим предметом моди.
🎁 ПРЕКРАСНИЙ ПОДАРУНОК – рюкзак завжди був популярним подарунком. Аксесуар однаково тепло приймають і витончені, і зайняті мами. Вінтаж ніколи не старішає, тому ви точно будете вчасно уявити будь-яку з цих красунь!
🟢 Натуральна ШКІРА 🟢
Наші винятково високоякісні шкіряні вироби виготовляються з натуральної шкіри преміумкласу 4+мм. Гарна шкіра є високим шаром коров'ячої шкіри, найміцнішої та найвищо цінованої шкірою тварин. Шкірка, що теляє, дуже міцна та довговічна. З плином часу та використання шкіра стає м'якою й еластичною, унаслідок чого виходить продукт, здатний витримувати щоденний знос і одночасно забезпечувати виняткову розкіш.
👜 ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ 🪡 Ви можете вибрати найвідповідніший колір. У новому каталозі 22 кольори, також Ви можете поєднувати кольори
КОМБІНАЦІЯ ЦВІТТІВ: Для замовлення комбінованого рюкзачка виберіть персоналізацію та пишіть кольори, які Ви хочете з'єднати.
- Передня й задня частина — колір
- Смужка, де змійка — колір
- зовнішня кишеня - колір
- Ремінці — колір
- Верхня ручка — колір
Колірна палітра додається як фото в сумочку. ⁉️
НЕ МОЖЕТЕ НАЙТИ ТО, ЩО ІЧЕТЕ? ✉️ Якщо ви не можете знайти відповіді на своє питання, ви можете зв'язатися з нами, ми з радістю допоможемо Вам вибрати аксесуар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Висота | 290 см |
| Ширина | 100 см |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 210 мм |
| Ручки | Одна |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | True |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір | Великий |
| Підкладка | False |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вигляд шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Довжина плечового ременя | 100 мм |
- Ціна: 3 540 ₴









