Новинка

Шкіряна оливкова жіноча сумка, шкіряна сумка ручної роботи, сумка через плече, наплічна сумка, жіноча шкіряна сумка
- В наявності
- Код: СШA-2
3 540 ₴
+380 (63) 822-91-87
Менеджер
- +380 (93) 365-37-63Директор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-сумочка жіноча "Азалія" з натуральної перміум шкіри, товщина шкіри 3,8 мм +,. Стильна сумочка з двома ручками та плечевим ремінцем який кріпиться за допомогою металевих карабінів. Виготовлена за спеціальною технологією, завдяки якій орнамент зберігає свою красу, форму та функціональність, які не втрачаються з часом. Сумочка ручної роботи, під час виробництва використовуються лише екологічно чисті та натуральні матеріали. Край сумки оброблений за технологією, яка не зношується і не втрачає колір.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Всередині одна бічна шкіряна кишенька
- Одна зовнішній карман на магніті
- Регульований плечовий ремінець
- Унікальний дизайн та орнамент
- Дві верхні шкіряні ручки
- Не втрачає форму.
- Металева фурнітура в античному стилі.
- Натуральна шкіра товщиною 3,8 мм +.
- Доступні в різних кольорах.
Розміри:
Ширина - 9,65" (24,5 см)
Висота - 9,25" (23,5 см)
товщина - 3,5" (9 см)
Довжина плечового ремінця - 61 дюйм (155 см)
Ми будемо вдячні за ваші коментарі, оскільки ви допомагаєте нам вдосконалити наше виробництво. Дякуємо за відвідування магазину.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Всередині одна бічна шкіряна кишенька
- Одна зовнішній карман на магніті
- Регульований плечовий ремінець
- Унікальний дизайн та орнамент
- Дві верхні шкіряні ручки
- Не втрачає форму.
- Металева фурнітура в античному стилі.
- Натуральна шкіра товщиною 3,8 мм +.
- Доступні в різних кольорах.
Розміри:
Ширина - 9,65" (24,5 см)
Висота - 9,25" (23,5 см)
товщина - 3,5" (9 см)
Довжина плечового ремінця - 61 дюйм (155 см)
Ми будемо вдячні за ваші коментарі, оскільки ви допомагаєте нам вдосконалити наше виробництво. Дякуємо за відвідування магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Оливковий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Мішечок |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1580 мм |
| Стан | Новий |
| Відділення | зовнішній кишеню на магніті і один внутрішній |
- Ціна: 3 540 ₴









