
Сумка з натуральної шкіри ручної роботи "Жайворонок" кругла колір чорний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
3 360 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 822-91-87
Менеджер
- +380 (93) 365-37-63Директор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумочка "Жайворонок" із натуральної шкіри,колір чорна
Неймовірно розкішна красуня!
Кругла форма на замку.
Сумка має всередині одну кишеньку. Ремінець через плече,який фіксується за допомогою карабінів та регулюється. Зверху має ручку,що дозволяє носити її просто в руці.
Якісна фурнітура та робота з любов'ю.
Стильна та елегантна сумочка прекрасно підійде для подарунку!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Розмір | Середній |
| Форма | Кругла |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1580 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Vector-виробництво шкіряних виробів |
| Вид шкіри | натуральна шкіра 3,5+мм |
| Колір | цегловий |
| Відділення | 1 кишеня |
| Оздоблення та прикраси | тиснення |
| Тип сумки | сумка-кругла |
| Візерунки і принти | оригінальний дизайн |
- Ціна: 3 360 ₴





