
Рюкзак жіночий з натуральної шкіри ручної роботи "Талісман" темно-зелений
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: РШ-1
3 540 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 822-91-87
Менеджер
- +380 (93) 365-37-63Директор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний рюкзак "Талісман".
Нереально Крутий та Стильний!
Оздоблений орнаментом сонця.Є зверху ручка та ремінці,які регулються.
Всередині одне відділення та одна зовнішня кишенька на магніті. Якісна фурнітура
Доступний для замовлення в різних кольорах!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 21 см |
| Стан | Новий |
| Виробник | Vector |
| Колір | Зелений |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вигляд шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Одна |
| Форма | Овальна |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Плечовий ремінь | False |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина | 210 мм |
| Розмір | Великий |
| Підкладка | False |
| Довжина ручок | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | натуральна шкіра 3,5+мм |
| Тип сумки | молодіжний |
| Візерунки і принти | оригінальний дизайн |
- Ціна: 3 540 ₴





