
Сумка з натуральної шкіри ручної роботи "Квітка" темно зелена, прямокутна, через плечі, молодіжна
- В наявності
- Оптом і в роздріб
2 390 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 822-91-87
Менеджер
- +380 (93) 365-37-63Директор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумочка Квітка
Виготовлена з натуральної шкіри
Всередині одна кишенька.
Ремінець регулюється з обох боків пряжками.
Якісна фурнітура.
Фото без фільтрів.
Від виробника
Різноманіття кольорів нашої палітри дає можливість виготовити сумочку,яку Ви бажаєте!!!.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Фіолетовий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1580 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Vector-виробництво шкіряних виробів |
| Вид шкіри | натуральна шкіра 3,5+мм |
| Тип застежки | поворотний замок |
| Відділення | 1 кишеня |
| Тип сумки | прямокутна |
| Візерунки і принти | оригінальний дизайн |
- Ціна: 2 390 ₴









