
Шкіряний жіночий гаманець Сонце Темно-зелений
- В наявності
- Код: Солнце Темно-зелений
1 450 ₴
+380 (63) 822-91-87
Менеджер
- +380 (93) 365-37-63Директор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жіночий гаманець Сонце Темно-зелений 10*20см ручної роботи
Гаманець "Сонце" виготовлений з натуральної шкіри. Дуже простий у використанні і приємний на дотик. Стильний гаманець стане чудовим подарунком до свята. Він прослужить багато років, а згодом стане тільки кращим і зручнішим і стане улюбленим.
Місткість:
- 8 відділень для пластикових карток
- 3 відділення для банкнот (одне відділення на блискавці)
- 1 відділення з прозорим пластиком для документів
Основні переваги:
- Гаманець закривається на дві кнопки по краях або два магніти.
- Краї поліровані та оброблені спеціальною фарбою, що запобігає швидкому зносу.
- Ручна робота.
- Природні шкіри.
- Якісна фурнітура.
- Орнамент зроблений за спеціальною технологією, яка з часом не втрачає своєї краси
Розміри:
- Ширина – 10 см
- Довжина – 20 см
Звернути увагу! Фактичний колір товару на вашому комп'ютері, смартфоні або іншому гаджеті може відрізнятися порівняно із зображеннями на веб-сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Блакитний |
| Застібка | Кнопки, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 450 ₴









