
Шкіряна жіноча сумка Грація з ручкою Чорна + Слонова кістка
- В наявності
- Код: Грація чорна+слон
3 360 ₴
- +380 (93) 365-37-63Директор
Шкіряна жіноча сумка через плече Грація ручної роботи
Додайте до свого стилю трохи казкової чарівності з нашою сумкою "Грація". Елегантний дизайн, натхненний природою, підкреслить вашу витонченість і смак.
✨Форма сумки класична, із закругленими кутами, що додає їй жіночності та витонченості.
✨На передній стороні знаходиться застібка золотистого кольору, що додає елементу розкоші та зручності у використанні.
✨Ручка сумки також декорована тисненням, що робить її не тільки функціональною, але й естетично привабливою.
✨ Особливу увагу привертає зручний ремінець на карабінах, який додає сумці практичності.
✨В середині є дві бічні кишеньки.
🪡ПРОЦЕС - Усі шкіряні сумки виготовляються вручну, що означає більше уваги до виготовлення та деталей, а також кращу якість продукції.
🎒 УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН – Рельєфні етнічні візерунки та різьблення по шкірі роблять цю вінтажну сумочку ручної роботи справжнім модним мастхевом.
🎁 ІДЕАЛЬНИЙ ПОДАРУНОК – Сумка завжди була популярним подарунком. Аксесуар, як і раніше, тепло сприймається як витонченими, так і зайнятими жінками.
🟢 НАТУРАЛЬНА ШКІРА 🟢 - наша виключно високоякісна шкіряна продукція виготовлена з натуральної шкіри преміум-класу 4+ мм. Теляча шкіра дуже міцна і довговічна. З часом і використанням шкіра стає м'якою та еластичною, в результаті чого виходить виріб, який може витримувати щоденний знос, забезпечуючи при цьому виняткову розкіш.
👜 ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ 🪡 - можна вибрати найбільш підходящий колір. У новому каталозі 22 кольори, а також можна комбінувати кольори
ПОЄДНАННЯ КОЛЬОРІВ:
Щоб замовити комбіновану сумочку, виберіть персоналізацію та напишіть кольори, які ви хочете поєднувати.
Верхня кришка – колір
Лицьова частина – колір
Смуга – колір
Ремінець - колір
Верхня ручка – колір
🧵ВИМІР:
Ширина: 23 см
Висота: 19 см
Товщина: 9 см
Верхня ручка: 22 см
Довжина плечового ременя регулюється в діапазоні 152см-111см.
НЕ ЗНАЙШЛИ ?️ ТЕ, ЩО ШУКАЛИ? ✉️
Якщо ви не можете знайти відповіді на своє питання, ви можете зв'язатися з нами, ми з радістю допоможемо вам у виборі аксесуара.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Етнічний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Краст |
| Колір | Бежевий |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина плечового ременя | 1520 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 3 360 ₴









