
Шкіряна жіноча сумка Модерн слонова кістка-рижий-коричневий
- В наявності
- Код: Модерн
3 000 ₴
- +380 (93) 365-37-63Директор
Шкіряна жіноча сумка через плече Модерн ручної роботи
Жіноча сумка преміум класу Модерн із натуральної шкіри 3,8 мм. Сумочка дуже ніжний та елегантний дизайн. Виготовляється за особливою технологією – гаряче тиснення, що дозволяє зберегти форму та орнамент на довго. Доступні для замовлення у різних кольорах. Колірна гама понад 18+ кольорів. Ви також можете комбінувати кольори, поєднуючи кілька кольорів в одній сумці.
🪡ПРОЦЕС — усі шкіряні сумочки виготовляються вручну, що означає більшу увагу до виготовлення та деталей, а також кращої якості продукції.
🎒 УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН — рельєфні етнічні візерунки та шкіряна різь роблять цю вінтажну сумочку ручної роботи дійсно обов'язковим предметом моди.
🎁 ПРЕКРАСНИЙ ПОДАРУНОК — сумка завжди була популярним подарунком. Аксесуар однаково тепло сприймають як і витончені так і бізнес-леді.
🟢 НАТУРАЛЬНА ШКІРА 🟢 — наші винятково високоякісні шкіряні вироби виготовляються з натуральної шкіри преміум класу 4+мм. Крастова шкіра є найвищим шаром коров'ячої шкіри, найміцнішої та найціннішої шкіри тварин. Теляча шкіра дуже міцна та довговічна. З плином часу та використання шкіра стає м'якою й еластичною, унаслідок чого виходить продукт, здатний витримувати щоденний знос і одночасно забезпечувати виняткову розкіш.
👜 ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ 🪡 — ви можете вибрати найвідповідніший колір. У новому каталозі 22 кольори, також Ви можете поєднувати кольори
🌈КОМБІНАЦІЯ КОЛЬОРІВ:
Для замовлення комбінованої сумочки в коментарях до замовлення впишіть кольори деталей сумочки:
- Верхня кришка - колір
- Передня частини - колір
- Нижня полоска - колір
- Ремінь через плече - колір
- Верхні ручки - колір
🧵РОЗМІРИ:
- Зовнішня ширина: 23,5 см або (9,25 дюйма)
- Зовнішня висота: 20 см або (7,88 дюйма)
- Зовнішня товщина: 9 см або (3,54 дюйма)
Довжина ременя знаходиться в діапазоні 59,8 max - 43,7 min "(152 max - 111 min см). Ви можете вибрати зручний для вас розмір. Ми можемо зробити довжину під розмір, який вам підходить.
Вага приблизно 1,32 фунта (500 г)
⁉️ НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ТЕ, ЩО ШУКАЄТЕ? ✉️
Якщо ви не можете знайти відповіді на своє питання, ви можете зв'язатися з нами, ми з радістю допоможемо Вам вибрати аксесуар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Етнічний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Краст |
| Колір | Коричневий |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина плечового ременя | 1520 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 3 000 ₴










