
Шкіряний жіночий гаманець Без тиснення
- В наявності
- Код: Без тиснения
1 350 ₴
+380 (63) 822-91-87
Менеджер
- +380 (93) 365-37-63Директор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жіночий гаманець Без тиснення 10*10см ручної роботи
Гаманець виготовлений з натуральної шкіри. Дуже простий у використанні і приємний на дотик. Стильний гаманець стане чудовим подарунком до свята. Він прослужить багато років, а згодом стане тільки кращим і зручнішим і стане улюбленим.
Місткість:
- 3 відділень для пластикових карток
- 2 відділення для банкнот (одне відділення на блискавці)
- 1 відділення для монет, що закривається на кнопку.
Основні переваги:
- Гаманець закривається на кнопку.
- Краї поліровані та оброблені спеціальною фарбою, що запобігає швидкому зносу.
- Ручна робота.
- Природні шкіри.
- Якісна фурнітура.
- Орнамент зроблений за спеціальною технологією, яка з часом не втрачає своєї краси
Розміри:
- Ширина – 10 см
- Довжина – 10 см
Звернути увагу! Фактичний колір товару на вашому комп'ютері, смартфоні або іншому гаджеті може відрізнятися порівняно із зображеннями на веб-сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Теракотовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 350 ₴








