
Шкіряна жіноча сумка Мальва
- В наявності
- Код: Мальва
3 000 ₴
- +380 (93) 365-37-63Директор
Шкіряна жіноча сумка через плече Мальва ручної роботи
Сучасна, стильна і практична шкіряна сумка ручної роботи з натуральної шкіри преміум якості 4мм+. В середині дві кишеньки. Одна кишеня на блискавці і дві просторі кишені.
Тиснення на сумочці виконано за технологією, яка надовго зберігає малюнок і форму.
🪡ПРОЦЕС — усі шкіряні сумочки виготовляються вручну, що означає більшу увагу до виготовлення та деталей, а також кращої якості продукції.
🎒 УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН — рельєфні етнічні візерунки та шкіряна різь роблять цю вінтажну сумочку ручної роботи дійсно обов'язковим предметом моди.
🎁 ПРЕКРАСНИЙ ПОДАРУНОК — сумка завжди була популярним подарунком. Аксесуар однаково тепло приймають і витончені, і зайняті жінки.
🟢 НАТУРАЛЬНА ШКІРА🟢 — наші винятково високоякісні шкіряні вироби виготовляються з натуральної шкіри преміум класу 4+мм.Крастова шкіра є найвищим шаром коров'ячої шкіри, найміцнішої та найціннішої шкіри тварин. Теляча шкіра дуже міцна та довговічна. З плином часу та використання шкіра стає м'якою й еластичною, унаслідок чого виходить продукт, здатний витримувати щоденний знос і одночасно забезпечувати виняткову розкіш.
👜 ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ 🪡 — ви можете вибрати найвідповідніший колір. У новому каталозі 22 кольори, також Ви можете поєднувати кольори
КОМБІНАЦІЯ КОЛЬОРІВ:
Для замовлення комбінованої сумочки виберіть персоналізацію та пишіть кольори, які Ви хочете з'єднати.
- Верхня кришка - колір
- Передня частина - колір
- Смужка - колір
- Плечевий ремінець - колір
- Верхня ручка - колір
🧵РОЗМІРИ:
- Ширина: 21 см
- Висота: 21 см
- Товщина: 9 см
Довжина плечового ремінця регулюється в діапазоні — 150 см — 110 см. Ви можете вибрати відповідний для себе розмір. Вага приблизно 1,32 фунти (500 г)
⁉️ НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ТЕ, ЩО ШУКАЄТЕ? ✉️
Якщо ви не можете знайти відповіді на своє питання, ви можете зв'язатися з нами, ми з радістю допоможемо Вам вибрати аксесуар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Етнічний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Червоний |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 3 000 ₴






