
Жіноча шкіряна сумка ручної роботи "Розмай" колір білий
- В наявності
- Код: СШР-1
2 460 ₴
- +380 (93) 365-37-63Директор
МОДЕЛЬ: "РОЗАЙ"
ОПИС 📜
Унікальна та дуже міцна сумочка «Розмай» — унікальний аксесуар, доступний у різних кольорах і комбінаціях. Кожна жінка зможе вибрати колір сумочки, який їй підійде. Сумочка ручної роботи з натуральної телячої шкіри преміумкласу, прошита суперміцними нитками, якісна металева антикварна фурнітура. Закривається на антикварний металевий замок, всередині є одне просторе відділення й бічна шкіряна кишеня. Плечовий ремінь регулюється.
КОМБИНАЦИЯ ЦВЕТОВ:
Для замовлення комбінованої сумочки пишіть в коментарі для замовлення кольору деталей:
- Верхня кришка — колір
- Лицьова частина — колір
- Смужка — колір
- Ремінець — колір
- Верхня ручка — колір
Колірна палітра додається як фото в сумочку. Верхню ручку можна встановити на будь-яку сумочку.
🪡ПРОЦЕСС
Усі шкіряні сумочки виробляються вручну, що означає більшу увагу до виготовлення та деталей, а також кращої якості продукції.
🎒 УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН - рельєфні етнічні візерунки та шкіряна різь роблять цю вінтажну сумочку ручної роботи дійсно обов'язковим предметом моди.
🎁 ЧУДОВИЙ ПОДАРУНОК – сумочка завжди була популярним подарунком. Аксесуар однаково тепло вітає і витончені, і зайняті жінки.
🟢 НАТУРАЛЬНАЯ КОЖА🟢
Наші винятково високоякісні шкіряні вироби виготовляються з натуральної шкіри преміумкласу 4+мм. Гарна шкіра є високим шаром коров'ячої шкіри, найміцнішої та найвищо цінованої шкірою тварин. Шкірка, що теляє, дуже міцна та довговічна. З плином часу та використання шкіра стає м'якою й еластичною, унаслідок чого виходить продукт, здатний витримувати щоденний знос і одночасно забезпечувати виняткову розкіш.
☑️РОЗМІРИ
Ширина: 8,3 дюйма (21 см)
Висота: 7,1 дюйма (18 см)
Товщина: 3,5 дюйма (9 см)
Верхня ручка: 8,6 дюйма (22 см)
Довжина лямки міститься в діапазоні 59,8 max — 43,7 min” (152 max — 111 min см).
Ви можете вибрати зручний для себе розмір. Ми можемо зробити довжину на розмір, який вам підходить
Вага приблизно 1,32 фунти (600 г)!?️
НЕ МОЖЕТЕ НАЙТИ ТО, ЩО ІЧЕТЕ? ✉️ Якщо ви не можете знайти відповіді на своє питання, ви можете зв'язатися з нами, ми з радістю допоможемо вам вибрати аксесуар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 21 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Білий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Відділення | Відділення для телефону |
| Довжина плечового ременя | 1580 мм |
- Ціна: 2 460 ₴








