Новинка

Шкіряна сумка, шкіряна сумка ручної роботи, сумка через плече, наплічна сумка, шкіряна сумка біла
- В наявності
- Код: СШKA-1
3 600 ₴
+380 (63) 822-91-87
Менеджер
- +380 (93) 365-37-63Директор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка "Камея" виготовлена із натуральної шкіри, товщина шкіри 3,8 мм +,. Виготовлена за спеціальною технологією, завдяки якій орнамент зберігає свою красу, форму та функціональність, які не втрачаються з часом. Сумочка ручної роботи, під час виробництва використовуються лише екологічно чисті та натуральні матеріали. Великій розмір робить сумочку вмісткою, посередині переділка на блискавці. Край сумки оброблений за технологією, яка не зношується і не втрачає колір.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Всередині одна бічна шкіряна кишеньката
переділка з карманом на блискавці.
- Регульований плечовий ремінець.
- Унікальний дизайн та орнамент.
- Не втрачає форму.
- Металева фурнітура.
- Ручна робота.
- Натуральна шкіра товщиною 3,8 мм +.
- Доступні в різних кольорах.
Розміри:
Ширина - 11 " (28 см)
Висота - 10,3 " ( 26 см)
товщина - 4,33 " (11 см)
Довжина плечового ремінця - 61" (155 см)
Ми будемо вдячні за ваші коментарі, оскільки ви допомагаєте нам вдосконалити наше виробництво. Дякуємо за відвідування магазину.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Всередині одна бічна шкіряна кишеньката
переділка з карманом на блискавці.
- Регульований плечовий ремінець.
- Унікальний дизайн та орнамент.
- Не втрачає форму.
- Металева фурнітура.
- Ручна робота.
- Натуральна шкіра товщиною 3,8 мм +.
- Доступні в різних кольорах.
Розміри:
Ширина - 11 " (28 см)
Висота - 10,3 " ( 26 см)
товщина - 4,33 " (11 см)
Довжина плечового ремінця - 61" (155 см)
Ми будемо вдячні за ваші коментарі, оскільки ви допомагаєте нам вдосконалити наше виробництво. Дякуємо за відвідування магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Білий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Мішечок |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1580 мм |
| Стан | Новий |
| Відділення | внутрішній кишеню бічній, і кишенька на блискавці |
- Ціна: 3 600 ₴









