
Жіноча сумка з натуральної шкіри "Сонце Карпат" колір рудий
- В наявності
- Код: СШС-4
3 420 ₴
- +380 (93) 365-37-63Директор
📜ОПИС
Жіноча сумка «Сонце Карпат» стильна та містка. Сумочка може бути виготовлена в різних кольорах, а також можливість поєднувати кольори, що дає змогу кожній жінці бути унікальною.
Виготовлена з натуральної шкіри, поеміумкласу. Прикрашена гарним орнаментом Сонце-особливу мудрість, вічність та розвиток життя, і дерево-модучий лад, що уособлює силу, мужність, витривалість, довголіття, родючість, шляхетність, вірність.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Сумочка закривається на латунний старовинний замок, металева пряжка — ремінець, що регулює плече.
Усередині один вміст відділення та дві бічні шкіряні кишеньки.
Кант сумочки оброблений — що робить його довговічним
👜КОМБИНАЦИЯ ЦВЕТОВ:
Для замовлення комбінованої сумочки пишіть в коментарі для замовлення кольору деталей:
- Верхня кришка — колір
- Лицьова частина — колір
- Смужка — колір
- Ремінець — колір
- Верхня ручка — колір
Колірна палітра додається як фото в сумочку.
Верхню ручку можна встановити на будь-яку сумочку.
🪡ПРОЦЕСС
Усі шкіряні сумочки виробляються вручну, що означає більшу увагу до виготовлення та деталей, а також кращої якості продукції.
🎒 УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН - рельєфні етнічні візерунки та шкіряна різь роблять цю вінтажну сумочку ручної роботи дійсно обов'язковим предметом моди.
🎁 ЧУДОВИЙ ПОДАРУНОК – сумочка завжди була популярним подарунком. Аксесуар однаково тепло вітає і витончені, і зайняті жінки.
🟢НАТУРАЛЬНАЯ КОЖА
Наші винятково високоякісні шкіряні вироби виготовляються з натуральної шкіри преміумкласу 4+мм. Гарна шкіра є високим шаром коров'ячої шкіри, найміцнішої та найвищо цінованої шкірою тварин. Шкірка, що теляє, дуже міцна та довговічна. З плином часу та використання шкіра стає м'якою й еластичною, унаслідок чого виходить продукт, здатний витримувати щоденний знос і одночасно забезпечувати виняткову розкіш.
РОЗМІРИ:
Ширина — 9,5' (24 см)
Висота — 8,3' (21 см)
Товщина — 3.75" (9,5 см)
Довжина лямки міститься в діапазоні 59,8 max — 43,7 min” (152 max — 111 min см). Ви можете вибрати зручний для себе розмір. Ми можемо зробити довжину на розмір, який вам підходить
Вага приблизно 1,32 фунти (600 г)
⁉️ НЕ МОЖЕТЕ НАЙТИ ТО, ЩО ІЧЕТЕ? ✉️
Якщо ви не можете знайти відповіді на своє питання, ви можете зв'язатися з нами, ми з радістю допоможемо вам вибрати аксесуар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 24 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Рудий |
| Розмір | Великий |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Довжина плечового ременя | 1580 мм |
| Відділення | 2 внутрішніх бічні кишеньки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | поворотний замок |
- Ціна: 3 420 ₴







