
Шкіряна жіноча сумка, шкіряна сумка ручна робота, наплічна сумка, сумка через плече, подарунок для неї
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: сшк-10
2 390 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 365-37-63Директор
Шкіряна сумка ручної роботи "Квітка" виготовлена з натуральної телячої шкіри 3,8 мм. . Надзвичайно делікатний та елегантний. Прикрашена орнаментом з красивих квітів. Тиснення здійснюється за спеціальною технологією - гарячим тисненням, що дозволяє зберегти форму та орнамент довговічними. Сумка надзвичайно зручна та функціональна. Всередині одна шкіряна кишеня. Посередині натуральна шкіра без підкладки. # шкіряні гаманці, # шкіряний рюкзак, # ручна робота, # шкіряна сумка, # сумка, # сумка,
Основні переваги:
* 100% натуральна шкіра
* Ручна робота
* Тривалий час носіння
* Сучасний дизайн
* Не втрачає форму
* Безпечно для навколишнього середовища
* Металеві пряжки та замок
* плечовий ремінець -регульований
* Велика кольорова гама
Розміри:
Ширина: 18 см
Висота: 16 см
Товщина: 8 см
Плечовий ремінь 61 дюйм (154 см)
Ми доставляємо в найкоротші терміни. Ми завжди раді відповісти на ваші запитання. Дякуємо за ваше замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Фіолетовий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1580 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | 1 кишеня |
| Тип застежки | поворотний замок |
| Візерунки і принти | оригінальний дизайн |
- Ціна: 2 390 ₴







