
Шкіряна жіноча сумка, ручна робота "Сонце Карпат" через плече бордо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: СШС-5
3 420 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 822-91-87
Менеджер
- +380 (93) 365-37-63Директор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вашій увазі Сумочка Сонце Карпат. Виготовлена з натуральної шкіри
Усередині 2 кишені.
Ремінь через плече регулюється довжина 158 см
Практична і містка.
Сумочка з вмістом: тиснена Сонце-талісман від невдач і бід, а Дерево-е символом прибутку і родючості!
Різноманіття кольорів нашої палітри дає можливість виготовити сумочку, яку Ви хочете !!!.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Бордовий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Квадратна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1620 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | 2 кишені |
| Тип застежки | поворотний замок |
| Візерунки і принти | оригінальний дизайн |
- Ціна: 3 420 ₴



