
Сіра шкіряна жіноча сумочка, кругла шкіряна сумка « Жайворонок», подарунок для жінки, сумка через плече, шкіряна сумка з ручкою
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: jayvoronok sira
2 800 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 365-37-63Директор
Сумочка "Жайворонок" від Vector
Неймовірно розкішна красуня!
Кругла форма на замочку.
Сумка має всередині одну кишеньку. Ремінець через плече,який фіксується за допомогою карабінів та регулюється. Зверху має ручку,що дозволяє носити її просто в руці. Сумочка виготовлена з натуральної шкіри товщиною 3,8 мм +. Під час виробництва використовуємо лише екологічно чисті матеріали, прошита титановою ниткою надзвичайної міцності. Край сумки оброблений за технологією, що робить його міцним та стійким до зовнішніх факторів. Ми використовуємо тільки якісну фурнітуру. Орнамент (рельєф) з часом не втрачає свого вигляду. Сумка не втрачає своєї форми.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
________________________________________
* Внутрішня шкіряна кишенька
* 100% натуральна шкіра
* Ручна робота
* Тривалий час носіння
* Сучасний дизайн
* Простий у використанні
* Не втрачає форму
* Зміст та функціональні можливості
* Безпечний для довкілля
* Металева фурнітура
* Плечовий ремінь -регулюється
* Верхня ручка
* Великий вибір кольорів
РОЗМІРИ:
________________________________________
Ширина: 22,5 см.
Висота: 21,5 см.
Товщина: 9 см.
Верхня ручка: 30 см.
Плечевий ремінець: 150см
Вага приблизно 1,32 фунта (600 г)
♦ Звернути увагу!
_______________________________________
▪️ Фактичний колір товару на вашому комп’ютері, смартфоні чи іншому гаджеті може дещо відрізнятися у порівнянні з зображеннями на веб -сайті
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Розмір | Середній |
| Форма | Кругла |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1580 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Колір | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Vector-виробництво шкіряних виробів |
| Тип сумки | сумка-кругла |
| Вид шкіри | натуральна шкіра 3,5+мм |
| Відділення | 1 кишеня |
| Оздоблення та прикраси | тиснення |
| Візерунки і принти | оригінальний дизайн |
- Ціна: 2 800 ₴









