Шкіряна жіноча сумка ручної роботи "Квітка" колір червоний
- В наявності
1 895 ₴
- +380 (93) 365-37-63Директор
ОПИС 📜
Унікальна та дуже міцна сумочка "Квітка" — унікальний аксесуар, доступний у різних кольорах і комбінаціях. Кожна жінка зможе вибрати колір сумочки, який їй підійде.
Сумочка ручної роботи з натуральної телячої шкіри преміумкласу, прошита суперміцними нитками, якісна металева антикварна фурнітура.
Закривається на антикварний металевий замок, всередині є одне просторе відділення й бічна шкіряна кишеня. Плечовий ремінь регулюється.
КОМБИНАЦИЯ ЦВЕТОВ:
Для замовлення комбінованої сумочки пишіть в коментарі для замовлення кольору деталей:
- Верхня кришка — колір
- Лицьова частина — колір
- Смужка — колір
- Ремінець — колір
- Верхня ручка — колір
Колірна палітра додається як фото в сумочку.
Верхню ручку можна встановити на будь-яку сумочку.
🪡ПРОЦЕСС
Усі шкіряні сумочки виробляються вручну, що означає більшу увагу до виготовлення та деталей, а також кращої якості продукції.
🎒 УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН — рельєфні етнічні візерунки та шкіряна різь роблять цю вінтажну сумочку ручної роботи дійсно обов'язковим предметом моди.
🎁 ЧУДОВИЙ ПОДАРУНОК — сумочка завжди була популярним подарунком. Аксесуар однаково тепло вітає і витончені, і зайняті жінки.
🟢 НАТУРАЛЬНАЯ КОЖА
Наші винятково високоякісні шкіряні вироби виготовляються з натуральної шкіри преміумкласу 4+мм. Гарна шкіра є високим шаром коров'ячої шкіри, найміцнішої та найвищо цінованої шкірою тварин. Теляча шкіра дуже міцна та довговічна. З плином часу та використання шкіра стає м'якою й еластичною, унаслідок чого виходить продукт, здатний витримувати щоденний знос і одночасно забезпечувати виняткову розкіш.
☑️ РОЗМІРИ
- Ширина: 18 см
- Висота: 16 см
- Товщина: 7 см
Довжина лямки міститься в діапазоні 59,8 max — 43,7 min” (152 max — 111 min см). Ви можете вибрати зручний для себе розмір.
Ми можемо зробити довжину на розмір, який вам підходить Вага приблизно 400 г
⁉️ НЕ МОЖЕТЕ НАЙТИ ТО, ЩО ІЧЕТЕ? ✉️ Якщо ви не можете знайти відповіді на своє питання, ви можете зв'язатися з нами, ми з радістю допоможемо вам вибрати аксесуар
ОПИС 📜
Унікальна та дуже міцна сумочка "Квітка" — унікальний аксесуар, доступний у різних кольорах і комбінаціях. Кожна жінка зможе вибрати колір сумочки, який їй підійде.
Сумочка ручної роботи з натуральної телячої шкіри преміумкласу, прошита суперміцними нитками, якісна металева антикварна фурнітура.
Закривається на антикварний металевий замок, всередині є одне просторе відділення й бічна шкіряна кишеня. Плечовий ремінь регулюється.
КОМБИНАЦИЯ ЦВЕТОВ:
Для замовлення комбінованої сумочки пишіть в коментарі для замовлення кольору деталей:
- Верхня кришка — колір
- Лицьова частина — колір
- Смужка — колір
- Ремінець — колір
- Верхня ручка — колір
Колірна палітра додається як фото в сумочку.
Верхню ручку можна встановити на будь-яку сумочку.
🪡ПРОЦЕСС
Усі шкіряні сумочки виробляються вручну, що означає більшу увагу до виготовлення та деталей, а також кращої якості продукції.
🎒 УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН — рельєфні етнічні візерунки та шкіряна різь роблять цю вінтажну сумочку ручної роботи дійсно обов'язковим предметом моди.
🎁 ЧУДОВИЙ ПОДАРУНОК — сумочка завжди була популярним подарунком. Аксесуар однаково тепло вітає і витончені, і зайняті жінки.
🟢 НАТУРАЛЬНАЯ КОЖА
Наші винятково високоякісні шкіряні вироби виготовляються з натуральної шкіри преміумкласу 4+мм. Гарна шкіра є високим шаром коров'ячої шкіри, найміцнішої та найвищо цінованої шкірою тварин. Теляча шкіра дуже міцна та довговічна. З плином часу та використання шкіра стає м'якою й еластичною, унаслідок чого виходить продукт, здатний витримувати щоденний знос і одночасно забезпечувати виняткову розкіш.
☑️ РОЗМІРИ
- Ширина: 18 см
- Висота: 16 см
- Товщина: 7 см
Довжина лямки міститься в діапазоні 59,8 max — 43,7 min” (152 max — 111 min см). Ви можете вибрати зручний для себе розмір.
Ми можемо зробити довжину на розмір, який вам підходить Вага приблизно 400 г
⁉️ НЕ МОЖЕТЕ НАЙТИ ТО, ЩО ІЧЕТЕ? ✉️ Якщо ви не можете знайти відповіді на своє питання, ви можете зв'язатися з нами, ми з радістю допоможемо вам вибрати аксесуар
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 18 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Червоний |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Довжина плечового ременя | 1580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Vector-виробництво шкіряних виробів |
| Вид шкіри | натуральна шкіра 3,5+мм |
| Тип застежки | поворотний замок |
| Відділення | 1 кишеня |
| Тип сумки | прямокутна |
| Візерунки і принти | оригінальний дизайн |
- Ціна: 1 895 ₴
