
Шкіряна сумка ручної роботи "Мальва" через плече оливка
- В наявності
- Оптом і в роздріб
3 300 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 822-91-87
Менеджер
- +380 (93) 365-37-63Директор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка "Мальва" виготовлена із натуральної шкіри. Наша нова модель, в яку вкладена клопітка праця та любов. Сумочка неймовірно розкішна - в ній поєднується практичність та краса. Сірий колір сумочки "Мальва" доповнить та додасть акценту будь-якому Вашому образу!
Всередині дві кишеньки,одна з них на замочку.Ремінець на плече (через плече) регулюється. Доступна для замовлення в різних кольорах.
Всередині дві кишеньки,одна з них на замочку.Ремінець на плече (через плече) регулюється. Доступна для замовлення в різних кольорах.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Розмір | Середній |
| Форма | Кругла |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1580 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Vector-виробництво шкіряних виробів |
| Тип сумки | сумка-кругла |
| Вид шкіри | натуральна шкіра 3,5+мм |
| Тип застежки | поворотний замок |
| Відділення | 2 кишені на замку |
| Оздоблення та прикраси | тиснення |
| Візерунки і принти | оригінальний дизайн |
- Ціна: 3 300 ₴





