
Шкіряна сумка ручної роботи Колорит червона кругла
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: СШК-1
2 440 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 822-91-87
Менеджер
- +380 (93) 365-37-63Директор
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТРЕНДОВА ФОРМА СУМКИ-КРУГЛА!!! Виготовлена з натуральної шкіри. Всередині одна потайна кишенька.Поворотний замок. Пасок через плечі регулюється-довжина 158 см Від виробника
Різноманіття кольорів нашої палітри дає можливість виготовити сумочку,яку Ви бажаєте!!!.
Різноманіття кольорів нашої палітри дає можливість виготовити сумочку,яку Ви бажаєте!!!.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Червоний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Кругла |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | поворотний замок |
| Відділення | 1 кишеня |
- Ціна: 2 440 ₴




